Κυριακή 10 Απριλίου 2016

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Το Λουτράκι πανηγύρισε την παραμονή του στη Ζάκυνθο - Τα αποτελέσματα στον 3ο όμιλο

Πετυχαίνοντας από ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο, ο ΑΟ Λουτρακίου πανηγύρισε στη Ζάκυνθο την παραμονή του στην Γ΄ Εθνική, επί του αξιόμαχου ΑΟ Λεβάντε. Στο 28΄ Μάγγος με σουτ έκανε το 1-0 και στο 87΄ ο Χατζηστάμου το τελικό 2-0 για τους φιλοξενούμενους που ολοκλήρωσαν το παιχνίδι με 9 παίκτες!
Συγκεκριμένα, στο 42΄ Παναγόπουλος θα αντικρίσει την 2η  κίτρινη κάρτα του διαιτητή Μαρκαντωνάτου (Ηλείας) και στι2 καθυστερήσεις του αγώνα την άγουσα για τα αποδυτήρια θα πάρει και ο Παπαναστασίου.

ΑΟ ΛΕΒΑΝΤΕ (Νίκος Μαβίδης): Χαραλαμπίδης, Κολομπάκης, Πλατέλλας, Οικονομόπουλος, Δούμουρας, Τζιαφέρης, Ρόκο, Στούπης, Πατσιαβούρας (57΄ Κομιώτης), Νινιός (75΄ Μαρούδας Π), Μαρούδας Μ.

ΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ (Νίκος Μεσολόγγης): Διαμαντής, Μαυρέλης, Τσώκος, Παπαναστασίου, Χουστουλάκης, Μάγγος, Παπουτσής Β. (90΄+ 2΄ Λέκκας), Παπουτσής Ν. (56΄ Χατζηστάμου), Αποστολάκης, Παναγόπουλος, Σιώκος (90΄ + 4΄ Νώτης).